Villa Casa Das Palmeiras By Villa Plus

  • Wi-Fi
  • Darmowy parking
  • Klimatyzacja
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Villa Casa Das Palmeiras By Villa Plus Albufeira oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Stadion w Albufeirze w odległości 25-minutowego spaceru. Oferując pierwszorzędną lokalizację w dzielnicy Areias Sao João willa może pomieścić do 8 gości.

W łazience znajduje się prysznic. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki.

Villa Casa Das Palmeiras By Villa Plus dysponuje pełnowymiarową kuchnią z lodówką. Obiekt jest usytuowany około 5 min pieszo od restauracji Chna grill, która oferuje dania kuchni chińskiej.

Centro Histórico de Albufeira leży 2 km od willi, a Plaża Marii Luisy - w 2,1 km. Obiekt zapewnia łatwy dostęp do cudów natury, takich jak Aveiros (1 km) i Belharucas 3 km). Przystanek autobusowy Pedra dos Bicos znajduje się o rzut kamieniem od willi.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Villa Casa Das Palmeiras By Villa Plus Albufeira
Villa Bougainvilea
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Villa Bougainvilea

56 m od nieruchomości
Villa Royal Sandals - Com Bbq E Piscina Aquecivel Em Albufeira
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Villa Royal Sandals - Com Bbq E Piscina Aquecivel Em Albufeira

202 m od nieruchomości
USD 3814 USD 3433
za noc
Albufeira Sol Villas V By Stay Ici Algarve Holiday Rental
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Albufeira Sol Villas V By Stay Ici Algarve Holiday Rental

233 m od nieruchomości
USD 160 USD 144
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Faro
    40 km

    Stacje kolejowe

    Albufeira Train Station
    4,3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Darmowy parking
    • Parking na zewnątrz

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy

    Odpoczynek

    • Ogród
    • Sprzęt do barbeque

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: od 06:00 do 10:00
    Numer licencji66593/AL
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Villa Casa Das Palmeiras By Villa Plus ma kuchnię?
      Tak, Villa Casa Das Palmeiras By Villa Plus zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • ❓
      Czy Villa Casa Das Palmeiras By Villa Plus otwiera swoi drzwi dla gości podróżujących ze zwierzętami?
      Niestety, Villa Casa Das Palmeiras By Villa Plus nie jest przyjazna zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Faro
    40 km

    Stacje kolejowe

    Albufeira Train Station
    4,3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Villa Casa Das Palmeiras By Villa Plus Albufeira

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij